Ship Manager

Hizmet şeklinde yazılım kullanma (Software As A Service) yani “Bulut” altyapısı ile geliştirilen Gemi Yönetim Sistemi

  • Gemi operasyon firmalarına uzaktan kontrol edilebilir gemi yönetim özellikleri sunmaktadır
  • Yazılım yeni özellikler eklenerek geliştirilmeye devam etmektedir
  • com üzerinden “Bulut” hizmetine açılması için çalışmalar sona gelmiş durumdadır, yakın bir zaman içerisinde “Test Kullanım” başlatılacaktır.

Neden shipmanager.com?

shipmanager.com aşağıdaki yaklaşımlardan dolayı kategorisinde mükemmel bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Dinamizm kazandırır – İş Zekası

Ship.manager.com beklentilerin ötesine geçmenizi sağlar. Yazılım önemli ancak yapılandırılmamış veriyi anlamlı bilgiye dönüştürecek şekilde tasarlandı. Çok boyutlu veri kümelemeleri, anlık analitik raporlama ve istatiksel sonuçlar her zaman elinizin altındadır. Bu sayede operasyon verimlilik hedeflerinize ulaşabilir, etkili stratejiler geliştirebilir ve en önemlisi fırsatları görebilir ve açığa çıkarabilirsiniz. Uzun dönemde güçlü ve rekabetçi bir oyuncu konumunda kalabilirsiniz.

Esnek, Güvenilir, Kullanılabilir – SaaS

Kullandığın kadar ödersiniz. Modüllerinizi siz seçersiniz. Herhangi bir anda ölçeğini değiştirebilirsiniz. Herhangi bir yerden erişebilirsiniz. Bu basit avantajlar ile maliyetler ve başlangıç yatırımlarında büyük kazançlar elde edersiniz.

Senkronize, Güvenli, Eksiksiz – Web üzerinden kullanım, mobil destekli

shipmanager.com tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde kusursuz şekilde çalışır ve modern tarayıcıları destekler. Cihazlarınıza herhangi bir yazılım yüklemeye gerek duymaz. Sadece giriş yaparsınız ve kontrolü ele alırsınız.

Ekipman Listesi

Sunulan hiyerarşik yapı makinelerin organize bir şekilde sistemde listelenmesi imkanı verir. Tek bir tıklama ile gemi makinelerinin tüm özelliklerine ulaşılabilir.

Tek sayfa görünümü hiyerarşik dizayn yapısını görüntüler, ana makine ve yardımcı makinelerin grup ve alt gruplara eklenebilmesini ve düzenlenebilmesini kolaylaştırır.

Benzer şekilde , ekipman ismi, tanımlamalar, ekipman numarası, model&seri numarası, pozisyon, konum, ekipman kategorisi, güç gibi makine detayları, RPM, ortalama çalışma saati ve diğer detaylar gibi spesifikasyonlar görüntülenebilir ve güncellenebilir.

Bakım Yönetimi

Shipmanager.com Bakım Yönetimi tasarım konsepti yine aynı şekilde kullanıcının tercihlerine uyum sağlayacak şekildedir.

Bakım projelerini denetleyebilmekte ve tek bir tıkla İş Emirlerini oluşturabilmektedir.

İş Emri otomatik olarak Bakım Projelerine bağlı olarak oluşturulmaktadır.

Satınalma – Tedarik

shipmanager.com geliştirme süreci boyunca, en fazla üzerinde durulan konu Satınalma kısmının tasarımı oldu. Temel odak noktası , en az zamanı ve en düşük eforu harcayarak satınalma sisteminin tek sayfa analizini sağlamaktı.

Basit kullanıcı arayüzü ile kullanıcılar izleme ve talep işlemleri, teklifler, teklif karşılaştırmaları, satınalma siparişleri ve faturaları oluşturmalarını kolaylıkla yapabilmektedirler.

Güvenlik ve Risk Değerlendirmeleri

Shipmanager.com’un faydaları:

– Optimize edilmiş kullanıcı arayüzleri

– İşlemlerin en az tıklama ile yapılabilmesi

– Düşük bakım ve işletme maliyetleri

– Sürdürülebilir Gemi Yönetimi

– ISM/ISPS Class gerekliliklerine uyum

– Operasyon performansında iyileştirme

– Kağıtsız çalışma